En Az Onlar Kadar Yetenekli Çocuklarıyla Sahneye Çıkarak Ortalığı Kasıp Kavuran 15 Ünlü

Ünlü müzisyenlerin çocuklarının sahne performansları, adeta genlerinde müziğin olduğunu kanıtlıyor. Bu çocuklar doğdukları andan itibaren alıştıkları spot ışıklarının altında yer almayı en az ebeveynleri kadar iyi biliyorlar. Gelin birlikte anne ve babaları ile sahneyi paylaşmış olan birkaç ünlü çocuğa bakalım. ?

Kaynak: https://people.com/kids-of-musicians-…

1. Çocukları Mercy, Estere, Stella, David – Madonna

Madonna, 14 Ekim 2023’te Londra’daki O2 Arena’da The Celebration Turu’na başladığında yanında beş çok özel konuk vardı.Sahneye çocukları ile birlikte çıkmıştı. Mercy annesi için ‘Bad Girl’ şarkısında piyano çaldı ve gösterinin başka bir yerinde Estere ‘Vogue’ şarkısına dans ederek DJ’lik yaptı. Daha sonra David Banda çıktı ve annesine gitarda eşlik etti.

2. Mithat Can Özer – Sezen Aksu

Sezen Aksu oğlu Mithat Can ile 2012 yılında verdiği konserinde sürpriz bir şekilde düet yapmıştı. Mithat Can da annesinden bir şeyler kapmış gibi görünüyor.

3. Willow Sage Hart – Pink

2021 Billboard Müzik Ödülleri’nde Pink’in kızı Willow, henüz on yaşına bile basmamışken annesiyle sahneye çıktı. Ancak sadece mikrofonu eline almakla kalmadı. Annesi ile ‘Cover Me in Sunshine’ şarkısında dans etti. Bu dans Pink’in klasik tavan performansı ile başlamıştı. Bu etkileyici sahne, genç yaşına rağmen Willow’un müzikal yeteneğini ve cesaretini tüm dünyaya gösterdi.

4. İdo Tatlıses – İbrahim Tatlıses

Babası İbrahim Tatlıses’in yolundan gidip şarkıcı olmayı seçen İdo Tatlıses de hem kendi konserlerinde hem de çıktığı programlarda sevenlerini mutlu ediyor. Babası ve kardeşi ile yaptıkları düet bir zamanlar oldukça konuşulmuştu.

5. Kingston Rossdale – Gwen Stefani ve Gavin Rossdale

Sahne sanatlarına yatkınlığı genlerinde olan Kingston Rossdale, bir değil, iki performans sanatçısı ebeveynin oğlu olmanın getirdiği yeteneklerini sergilemekten çekinmiyor. 2023 Ağustos’unda, Gwen Stefani ve Gavin Rossdale’ın büyük oğlu, üvey babası Blake Shelton’ın canlı müzik mekanı Oklahoma’da sürpriz bir performansla yeteneklerini gözler önüne serdi.

6. Oğulcan Engin – Seda Sayan

Her yılbaşı tüm Türkiye’yi ekranlara kilitleyen ünlüler özel konsepti ile O Ses Türkiye programının jürilerinden biri olan Seda Sayan birkaç sene önce oğlu ile el ele düet yapmıştı.

7. Blue Ivy – Beyoncé

Beyoncé ve JayZ’nin en büyük çocuğu olan Blue Ivy Carter, büyük bir performans sanatçısı olmaya aday. Aslında, Blue, annesiyle birlikte Beyoncé’nin ‘Brown Skin Girl’ videosu için en iyi müzik videosu ödülünü kazandığında sadece 9 yaşında bir Grammy ödülü kazandı. 2023’te şarkıyı söylemek üzere annesiyle birlikte Dubai’deki sahneye çıktı.

8. Dilan Çıtak – İbrahim Tatlıses

Konuk olduğu İbo Show yılbaşı özel programında babası İbrahim Tatlıses’in Dom Dom Kurşunu şarkısını seslendiren Dilan Çıtak birçok kez babası ve erkek kardeşi İdo ile düet gerçekleştirdi. Kendisinin sesi de en az onlar kadar güzel. Ailecek yetenekli oldukları kesin.

9. Violet Grohl – Dave Grohl

Dave Grohl’ün en büyük kızı Violet, rock yıldızı babasıyla birçok kez sahne aldı. 2023 Glastonbury Festivali’nde Foo Fighters’ın seti sırasında genç kız, ‘Show Me How’ adlı şarkının yorumu için sahneye çıktı ve gruba katıldı. Bu özel an, hem Violet’in yeteneğini hem de Grohl ailesinin müzikal uyumunu gözler önüne serdi.

10. Nazlı Bilginer – Aşkın Nur Yengi

Haluk Bilginer ve Aşkın Nur Yengi’nin kızı olan Nazlı Bilginer de hem anneden hem babadan gelen bir performans yeteneğini kapmış gibi. Geçtiğimiz yaz annesi ile birlikte yaptığı düette sesi ile izleyicilerden tam not almıştı.

11. Emme Maribel Muñiz – Jennifer Lopez ve Marc Anthony

2020 Super Bowl gösterisinde Jennifer Lopez, sahneyi çok özel bir konukla paylaştı. Shakira ile birlikte sahneye çıkan JLo’ya, o zamanlar 11 yaşındaki kızı Emme eşlik etti. Emme, ‘Let’s Get Loud’ adlı şarkıyı seslendirdikten sonra Bruce Springsteen’in ‘Born In the U.S.A.’ şarkısından birkaç satır söyledi. Bu unutulmaz an, hem JLo’nun hem de izleyicilerin kalplerinde derin bir iz bıraktı.

12. Alexa Ray Joel – Billy Joel

Piano Adam’ın kızı olarak Alexa Ray Joel çok genç yaşlardan itibaren kendi müziğini bestelemeye başladı. Alexa ‘Babamın saatlerce piyanoda şarkılar yazmasını dinleyerek büyüdüm. Müziğin, kanımda olan ve doğuştan yapmak için var olduğum bir şey olduğuna kesinlikle inanıyorum.’ diyor.

13. Gracie, Audrey ve Maggie McGraw – Tim McGraw ve Faith Hill

Tim McGraw ve Faith Hill’in büyük kızları Gracie, ailesinin izinden giderek bir performans sanatçısı oldu. Oyunculuk da yapan Gracie, etkileyici şarkı yeteneğini online videolarla paylaşmış ve sahne performanslarının yanı sıra babasıyla araba içindeki düetlerinin kliplerini de paylaşmıştır. Hatta 2015 yılında Nashville’deki Bridgestone Arena’da babasına sahnede eşlik etmesi ile büyük bir ün kazanmıştı.

14. Apple ve Moses Martin – Chris Martin ve Gwyneth Paltrow

Gwyneth Paltrow ve Coldplay’in lideri Chris Martin’ın çocukları Apple ve Moses Martin, ünlü babalarıyla sahneye çıkmışlardır. 2016 yılında Malibu’da düzenlenen Boys & Girls Club bağış toplama etkinliğinde babalarına eşlik etmişlerdir. Apple, Ariana Grande’nin ‘Just a Little Bit of Your Heart’ şarkısını seslendirirken, Moses ise Twenty One Pilots’ın ‘House of Gold’ adlı parçasını tercih etmiştir. Sesleri de aynı babaları gibi oldukça güzel. 

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

15. River Rose Blackstock – Kelly Clarkson

Las Vegas’taki sahne gösterisi sırasında, Kelly Clarkson, hit şarkılarının birkaçını seslendirmesi için sahneye tatlı misafirlerini davet etti. Kızı River Rose, ‘Heartbeat Song’ performansı için sahneye çıktı. Bu, seyircilerin kalbini fetheden bir an oldu. Kelly’nin çocuklarıyla birlikte sahnede olması, gösterinin unutulmaz bir parçası oldu ve seyirciler arasında büyük bir coşku yarattı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir