Hadise’nin İlk Aşkı İçin Düzdüğü Methiye, “Ben Unuttum” Diye Avunanları Can Evinden Vurdu

Geçtiğimiz saatlerde yeni şarkısı ‘Sevmiyo’nun haberini verirken ilk aşkını anlattığı paylaşımıyla gündeme oturan Hadise’nin derdine herkes ortak oldu! Detaylar?

Hadise’yi sesinin ve dilimize dolanan şarkılarının yanında özel hayatıyla, bir türlü dikiş tutturamasa da yaşadığı tutkulu aşklarla da çok konuşuyoruz.

Her seferinde tek başına, dimdik ayakta durabileceğini ve durduğunu vurgulasa da içinde bir yerlerde hep “o” aşkı aradığını da biliyoruz…

Geçtiğimiz saatlerde yeni şarkısı “Sevmiyo”yu sevenleriyle buluşturan Hadise, hem şarkının klibiyle hem de paylaştığı hikayeyle gündeme oturdu.

İlk aşkını anlatan, bu şarkıyı dinleyince aklına hemen onun geldiğini söyleyen Hadise, “Sevmiyo” o unutamadığınız kalbinizde hep özel kalacak kişi için yazılmış bir şarkı” dedi ?

Hadise’nin ilk aşk itirafı da, şarkısı da, klibi de olay oldu evet ama paylaşımının altına gelen yorumlar da ayrıca yürek parçaladı…

1. O zaman hazırsanız buyurun, Hadise’nin “Ah be” dedirten paylaşımıyla beraber unutamadığını yeniden hatırlayan sosyal medya kullanıcıları ne demiş beraber bakalım! ?

2. ?

3. ?

4. ?

5. ?

6. ?

7. ?

8. ?

9. ?

10. ?

11. ?

12. ?

13. ?

14. ?

15. O kişinin bulunması farz oldu artık… Müge Anlı bir el atsa hiç fena olmaz! ? Ee yok mu artıran? Hadi yorumlarda buluşalım, dökün içinizi!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir