Hakan Sabancı’nın doğum gününde dostlarının evlilik teklifi sürprizi

14 Şubat, Erçel ve Sabancı çifti için ise farklı bir anlama daha sahip. 14 Şubat, aynı zamanda Hakan Sabancı’nın doğumgünü.

HAKAN SABANCI’NIN DOĞUM GÜNÜNDE EVLENME TEKLİFİ
Oyuncu Hande Erçel’den romantik kutlamalar alan Hakan Sabancı’nın cemiyetten yakın dostu Mark Başoğlu, fenomen sevgilisi Sima Tarkan’a evlenme teklif etti.

Hakan Sabancı ve Mark Başoğlu’nu özellikle son yıllarda, cemiyette sık sık yan yana görmüştük Koronavirüste yaşadığımız kapanma günlerinde, doğum günü partilerinde, kutlamalarda bu iki dost sık sık yana gelmişti. Fakat bu buluşmalara Hakan Sabancı, genellikle yalnız katılıyordu. Mark Başoğlu’nun evlenme teklifine bu kez Hakan Sabancı ve Hande Erçel de eşlik etti.

ARZU SABANCI’DAN GÖNDERME

Yaklaşık 1,5 sene önce başlayan ilişkileriyle Hande Erçel ve Hakan Sabancı neredeyse her ay yurt dışına çıktı. Bu durumun ise Arzu Sabancı’ya biraz sinirlendirmeye başladığı iddia edildi. Hatta Sabancı dün bir paylaşım yapıp hemen sildi. Arzu Sabancı takvim yaprağı arkasındaki yazıları paylaştı:

“Bu günün ilginç hikayesini bilmem biliyor musunuz? St. Valentine genç aşıkların adına mum yaktıkları bir Hristiyan rahibiymiş. Eski Roma döneminde imparator Cladius, askerlerin evlerinde eşleriyle kalmak için savaştan kaçtıklarını öğrenince evlenmeyi yasaklamış. Bizim rahip St. Valentine ise bu yasağa rağmen gizli nikahlar kıyarmış. Yakalanınca akibet belli. Öldürülmüş elbette.
Gelin görün ki “hain”, imparator dahi olsa insanların gönlü Jenne hükmedemiyor. St. Valentine’in öldüğü yer olan Roma’da anılmaya, kutlanmaya başlanmış. O günden beri Şubat ayının tam ortası Sevgiler Günü olarak kutlanır olmuş. Gençlerin istedikleri: Aşk, para, sağlık. Yaşlıların istekleri: Sağlık, para, aşk. Erkekler aşka aşık olarak başlarlar, kadınlara aşık olarak bitirirler; Kadınlar da erkeklere aşık olarak başlar, aşka aşık olarak bitirirler”

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir